Aktuality

Co se děje v ZŠ a MŠ Měník


Plavecký výcvik - rozpis

Plavecký výcvik - rozpis
9. prosince 1. lekce
16. prosince 2. lekce
2020  
13. ledna 3. lekce
20. ledna 4. lekce
27. ledna 5. lekce
3. února 6. lekce
10. února 7. lekce
17. února 8. lekce
24. února 9. lekce
9. března AQC
16.března 10. lekce

 

Lyžařský výcvik

Lyžařský výcvik

Také letos se chystáme na lyžařský výcvik v termínu od pondělí 9.3.2020 do pátku 13.3.2020.  Ubytování máme zajištěné v rodinném penzionu Vápenka (http://www.penzionvapenka.cz/) v osadě Horní Albeřice v Horním Maršově. Bližší informace k organizaci se včas dozvíte od svých třídních učitelů.

Etiketa stolování

Etiketa stolování

Dnes se žáci všech ročníků naučili spolu s Mgr. Radkou Drobnou, jak se mají chovat u stolu (nejen v restauraci, ale třeba i ve školní jídelně nebo doma). Zopakovali si, jak se správně drží příbor a jak se s ním manipuluje. Dozvěděli se, kdy je vhodné použít ubrousek, naučili se ho svátečně poskládat. Zábavná a hlavně praktická forma všechny moc bavila.

Vyjádření k plánované stávce

Vyjádření k plánované stávce

Ve středu  6.listopadu 2019 bude výuka na naší škole probíhat beze změn. Současná situace ve školství  není zcela v pořádku, se spoustou stávkových požadavků souhlasíme, ale výuku nerušíme.

Halloween 2019

Halloween 2019

Vítání občánků

Vítání občánků

V sobotu 26.10. 2019 byli v Bydžovské Lhotce slavnostně uvedeni do života novorození občánci. Tuto slavnostní událost zpříjemnili svým vystoupením žáci naší školy  - Míša Kuřátník, Kuba Sirůček, Míša Vojtěchová, Terka Grusmanová a Iva Obešlová. Všem děkujeme za krásné básně a písně na téma mateřská láska. Poděkování patří paní učitelce Mgr.Michaele Dzurindákové, která s žáky vystoupení připravila.

Pečeme štrůdl

Pečeme štrůdl

Děti tento týden probírají ovoce. Z přinesených jablíček si vyrábí
štrůdl a ovocný salát na svačinku.

 

Předškoláci ve škole

Předškoláci ve škole
1 2 3 4 5 6 ... 17 >