Co se děje v ZŠ a MŠ Měník

Tak, a už je tu zase ŠKOLA!

Dnes jsme se společně sešli na slavnostním zahájení nového školního roku 2020-2021. Za přítomnosti starostky obce paní Bc. Aleny Dvořákové, vedení školy Mgr. Marcely Říčanové, pedagogů a provozních zaměstnanců si dnešek užívali zejména naši nejmladší – prvńáčci. První usednutí do školní lavice pro ně ale nebylo nic nového. Naši milí prvňáčci nás ve školních třídách navštěvovali pravidelně jednou měsíčně již vloni. Při integračních aktivitách ,,Barevný rok” se postupně seznamovali se školním životem a aktivitami.

Paní starostka pohovořila k rodičům a všem školákům popřála:, “Ať se vám ve škole daří, ať máte pěkné známky, a kdyby to náhodou někdy nešlo, tak se netrapte.. Vždy je tady někdo, kdo Vám mile rád pomůže.

Přeji všem, vám žákům, učitelům, správním zaměstnancům a rodičům, ať je tento školní rok pro vás rokem pohodovým, inspirativním. Ať nás všechny provází spousta úsměvů, náruč zdraví
a ohleduplnosti.

Hodně štěstí!